SPA pakiety

Pakiety SPA – hotel w Łebie

Goszcząc w naszym domu wypoczynkowym w Łebie  możecie Państwo nie tylko cieszyć się nadmorską aurą, miejskimi atrakcjami i komfortowymi noclegami, lecz także skorzystać z wyjątkowych pakietów SPA. Stworzyliśmy miejsce, w którym wypoczniecie nawet podczas niekorzystnej pogody oraz o każdej porze roku!

Centrum SPA w Łebie to wyjątkowy wypoczynek

Wyjazd do hotelu SPA nad morzem to idealny sposób na wypoczynek, ponieważ nie tylko pozwala zmienić otoczenie, zwiedzić ciekawe miejsca i korzystać z wyjątkowego mikroklimatu, lecz także jest sposobem na odnowę biologiczną i głęboki relaks. Wakacje czy weekendowy wyjazd to idealny moment, aby zadbać o swoje ciało i wykonać zabiegi, na które na co dzień nie ma się czasu.

Stworzyliśmy ciekawe propozycje i pakiety, które skomponowane są w odpowiedzi na różne potrzeby naszych gości. Tym, którzy potrzebują przede wszystkim odpoczynku, zmagają się z bólami kręgosłupa i przemęczeniem, proponujemy masaże. Dla osób pragnących odmłodzenia i wyjątkowej pielęgnacji twarzy przygotowaliśmy zabiegi na twarz takie jak peelingi i maski Wśród zabiegów na ciało odnajdziecie kuracje nawilżające, oczyszczające, antycellulitowe czy ujędrniające. Proponujemy pakiety dla par oraz specjalne oferty dla panów i pań, dlatego też polecamy nasz hotel z basenem w Łebie na babski wypad, wieczór panieński i kawalerski, wyjazd integracyjny czy weekend we dwoje. Zapewnimy wygodne noclegi, pełne wyżywienie, a dodatkowo także basen i saunę. Zapraszamy!